top of page

HAKKIMIZDA

TİO MEDİKAL TIBBİ ÜRÜNLER LTD.ŞTİ 2011 yılında Tek kullanımlık örtü ve önlükler üretimi alanında rekabetçi ve kaliteli üretim amaçlı kurulmuştur.

Çağdaş üretim tekniklerinin kullanıldığı temizlik ve hijyenin ön planda tutulduğu tesislerimizde müşteri odaklı üretim yapmayı ilke edinmiştir.

TIO MEDİKAL 6000 m² üretim alanı, 100’ü aşkın çalışan personeli ve yüksek teknoloji ile donanımlı üretim tesisleri EN 13795 , ISO 13485 and CE sertifikalarına sahiptir. Onaylı Temiz Oda (Sınıf 10.000) , Sınıf 1, Sınıf 2A, ETO Sterilizasyon Odası sayesinde Cerrahi setler ve diğer medikal ürünlerimizi sterilize ediyoruz.

Esnek üretim yanı sıra standart tip araştırmacı ve müşteri isteklerine cevap verecek ürün gruplarımız ihtiyaçları sürekli karşılamaktadır.

TİO MEDİKAL LTD.ŞTİ. kaliteli üretimlerini TİOSET markası ile tek kullanımlık örtü ve önlük grubunda TİOPLAST markası ile tek kullanımlık plastik ürün grupların üretimini devam ettirmektedir. 

Her yıl gelişen ürün  yelpazemiz ile ürün çeşitliliğini arttırarak üretimlerimize devam ediyoruz.

Türkiye de henüz çok yeni olan tek kullanımlık örtü ve önlük grublarında kaliteyi artırmak sektöre dinamizim katmak ve yenilikçi olmak üzere yola çıktık.

Tesislerimizde kendi Sterilizasyon ünitemiz bulunmaktadır

 Başlangıçlar her zaman zor her zaman yorucudur. Kısa sürede çok yol aldık: Üretimin her kademesinde çalışarak; işimizin en iyisini en iyi şekilde yapmaya karar verdik. Kaliteli üretim  oluşturmak için her türlü fedakarlığı göstererek Yüksek teknoloji ve Standartlara uygun bir tesis oluşturduk.

 Yenilikçi hızlı karar verebilen sonuç almaya odaklı bir şirket oluşturmak istedik.

“Birlikte Daha Güçlüyüz” düşüncesi ile yolumuza devam ediyoruz.

bottom of page